Zakończenie roku szkolnego 2017/2018

Zakończenie roku szkolnego 2017/2018  tradycyjnie rozpoczęło się uroczystą mszą świętą w kościele parafialnym pw. Przemienienia Pańskiego w Radomyślu Wielkim o godz. 8.00. Dalszy ciąg uroczystości przebiegał w sali gimnastycznej naszej szkoły.

W tym dniu grupa piętnastu uczniów z klasy III Zasadniczej Szkoły Zawodowej kończy edukację na tym etapie. Pani Anna Brożyna życzyła absolwentom, by zdobyli jak największą ilość punktów na egzaminie potwierdzającym kwalifikacje zawodowe, bowiem to one otworzą im bramę do dalszej nauki w naszej szkole lub umożliwią dostanie satysfakcjonującej pracy. Podczas oficjalnej części wręczono świadectwa ukończenia Zasadniczej Szkoły Zawodowej. W imieniu odchodzących uczniów, słowa podziękowania wygłosił Eryk Dykas. Następnie zostały wręczone świadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody dla uczniów którzy osiągnęli w tym roku szkolnym najwyższe wyniki w nauce, za osiągnięcia sportowe oraz najwyższą frekwencję. Po części oficjalnej uczniowie odebrali świadectwa od wychowawców.

Wszystkim uczniom życzymy bezpiecznych, udanych wakacji i zasłużonego wypoczynku.