Konkurs programistyczny Code Quest    

           W dniu 6 października 2018 roku uczniowie naszej szkoły Dawid Szubart i Szymon Osora brali udział w pierwszej polskiej edycji drużynowego konkursu programistycznego Code Quest. Konkurs organizowany przez korporację Lockheed Martin został rozegrany na terenie zakładu PZL MIELEC. Nasi uczniowie  startując w drużynie pod nazwą Codersi Radomyśl rywalizowali z kilkoma innymi drużynami reprezentującymi szkoły powiatu mieleckiego. Uczniowie rozwiązywali różne problemy algorytmiczne używając wybrany wcześniej język programowania.

         Zwycięzcami  zawodów została drużyna z Technikum Nr 3 Zespołu Szkół Technicznych w Mielcu. Mimo że nasza drużyna znalazła się poza pierwszą trójką, wyjazd należał do udanych. Udział w konkursie dał uczniom możliwość sprawdzenia swoich możliwości w zakresie programowania i kodowania. Pozostało postanowienie, że następnym razem będzie lepszy wynik.

         Kolejna edycja konkursu odbędzie się w kwietniu 2019 roku. Zapraszamy pozostałych uczniów szkoły do podjęcia wyzwania.