Targi FASTENER w Krakowie

Dnia 18 października br. grupa uczniów klas I i II Szkoły branżowej, kształcących się w zawodzie: Operator obrabiarek skrawających brała udział w Międzynarodowych Targów Elementów Złącznych i Technik Łączenia FASTENER POLAND. Uczniowie mieli okazję zobaczyć branżowe nowości, maszyny i urządzenia prezentowane i produkowane przez czołowe firmy z Polski oraz zagranicy.

Międzynarodowych Targów Elementów Złącznych i Technik Łączenia FASTENER POLAND są jednym z najważniejszych miejsc spotkań specjalistów z branży obróbki mechanicznej w Europie Środkowo-Wschodniej. Każdego roku wystawcy w stolicy Małopolski prezentują  długą listę branżowych nowości oraz bogaty program towarzyszący z udziałem branżowych ekspertów. Generuje to ogromne zainteresowanie tysięcy profesjonalistów – przedsiębiorców wykorzystujących technologie obróbki metali w procesach produkcyjnych.

Wizyta na targach była dla uczniów świetną lekcją otwierającą przed nimi możliwości poznania branży oraz poszerzenie wiedzy z nią związanej. Opiekę nad spawnym i bezpiecznym przebiegiem wycieczki sprawowali:  Tomasz Krukowski, Janusz Cichoń, Piotr Kościelny.