DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

W dniu 12 października na sali gimnastycznej naszej szkoły zgromadzili się uczniowie, nauczyciele i nauczyciele emerytowani oraz pracownicy szkoły, aby wspólnie świętować Dzień Nauczyciela. Uczniowie w żartobliwy sposób przybliżyli trudy codziennej pracy nauczycieli. Nie także ciepłych słów i życzeń dla Grona Pedagogicznego.

Pani Dyrektor skierowała słowa  podziękowania do całej społeczności szkolnej. Nauczycielom i pracownikom życzyła cierpliwości i wytrwałości w kształtowaniu młodego pokolenia; nauczycielom emerytom życzyła radości i optymizmu, uczniom przekazała prośbę o szacunek do pracy nauczyciela, życząc jednocześnie satysfakcji i sukcesów w nauce.

Spotkanie stało się okazją, aby wyróżnić najlepszych pedagogów. Nagrodę Dyrektora otrzymała pani Stanisława Żmuda – za sumienność, rzetelność, pracowitość na rzecz całej społeczności szkolnej.