REKORD DLA NIEPODLEGŁEJ

REKORD DLA NIEPODLEGŁEJ

W związku z obchodami 100 – lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości Minister Edukacji Narodowej oraz Rada Dzieci i Młodzieży przy Ministrze Edukacji Narodowej zapraszają wszystkie przedszkola, szkoły oraz placówki oświatowe w kraju i za granicą do włączenia się w akcję „Rekord dla Niepodległej”. W piątek, 9 listopada 2018 r. o godzinie 11:11, w ramach świętowania 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, wspólnie zaśpiewamy 4-zwrotkowy hymn narodowy. Nasza szkoła także przyłączy się do tej akcji, organizując uroczystą akademię pod hasłem: „Siedem wspaniałych pieśni”. Podczas akademii oprócz hymnu narodowego odśpiewane zostaną inne pieśni, które przez stulecia uchodziły za polskie hymny narodowe, krzepiące serca i napawające nadzieją. Zachęcamy młodzież do licznego uczestnictwa w tym wydarzeniu.