FINALISTA GMINNEGO TESTU WIEDZY HISTORYCZNEJ „POLSKA NIEPODLEGŁA”

Miło nam poinformować, że uczeń naszej szkoły, Mateusz Cymbor – uczeń klasy I Technikum Informatycznego, zajął III miejsce w IV Radomyskim Teście Wiedzy Historycznej „Polska Niepodległa” pod patronem Burmistrza Radomyśla Wielkiego i rzeszowskiego oddziału IPN. Mateusz odebrał gratulacje i nagrodę z rąk pana Burmistrza, Józefa Rybińskiego 11 listopada 2018 na rynku w Radomyślu Wielkim, podczas uroczystości obchodów 100 rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości. Zespół Szkół w Radomyślu Wielkim reprezentowała grupa 15 uczniów. Tegoroczna edycja konkursu miała formę otwartą, wzięło w niej udział blisko 70 uczestników. Test wiedzy historycznej został zorganizowany po raz czwarty, co roku cieszy się dużą popularnością. Młodzież naszej szkoły w każdej edycji bierze liczny udział, zawsze osiągając dobre wyniki. Sukces Mateusza tym bardziej cieszy, że został laureatem wśród licznej grupy uczestników, pokonując prawie 50 osób, które poddały się ocenie testu.

Mateuszowi serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!