Uczniowie na Targach STOM-TOOL w Kielcach

Dnia 28 marca br. grupa uczniów klas I, II, III  kształcących się w zawodzie: Operator obrabiarek skrawających, Technik handlowiec, brała udział w imprezie „Przemysłowa Wiosna w Targach Kielce”.

„Przemysłowa Wiosna” w Targach Kielce to  prezentacja najnowocześniejszych produktów i rozwiązań w ramach wyspecjalizowanych wydarzeń targowych obejmujących zagadnienia związane z maszynami związanymi z obróbką metali, narzędziami oraz elektroniką robotyką i technologią druku 3D. Targi były okazją do poszerzenia wiedzy związanej z nauczanym zawodem, mieliśmy okazję zobaczyć m. in całkowicie wydrukowany model samochodu, samolotu wydrukowanego w technologii 3D oraz wiele innych ciekawych nowinek technologicznych. Opiekę nad grupą sprawowali : M. Pluta, Tomasz Krukowski, P. Kościelny.