MIELECKIE TARGI EDUKACYJNE 2019

W dniach 24 i 25 kwietnia 2019 r. w Samorządowym Centrum Kultury w Mielcu odbyły się XIV Mieleckie Targi Edukacyjne. Celem Targów jest zaprezentowanie przez szkoły ponadgimnazjalne kierunków kształcenia oraz obowiązujących zasad rekrutacji na rok szkolny 2019/2020. W tym roku, ze względu na kumulacje roczników, wydarzenie to trwało dwa dni, aby mogli skorzystać z nich uczniowie klas trzecich gimnazjalnych i klas ósmych szkół podstawowych. Na Targach swoją ofertę edukacyjną zaprezentował również Zespół Szkół w Radomyślu Wielkim. Naszą szkołę reprezentowali: Dawid Chmiel i Wojciech Masłyk, którym serdecznie dziękujemy. Podziękowania należą im się również za prowadzenie rekrutacji w Radomyskim Gimnazjum i Szkołach Podstawowych całej Gminy. Mamy nadzieję, że przyniesie to wymierne korzyści w postaci dużej liczby nowych uczniów w naszej szkole od nowego roku szkolnego 2019/2020. Opiekunem uczniów podczas Targów była Pani Stanisława Żmuda. Dziękujemy.

fot. @WCieniuJupiterow, hejmielec.pl