I prawo jazdy nam nie straszne…..

            21 października uczniowie klasy II B i II T wybrali się na wycieczkę do Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Tarnobrzegu. Poza zwiedzaniem ośrodka wysłuchali prelekcji  na temat szeroko pojętego bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Ubrani w odblaskowe kamizelki udali się jeszcze na plac manewrowy, gdzie instruktorzy pokazali im od strony praktycznej jak wygląda taki egzamin.

Przybliżenie uczniom  działalności Ośrodka oraz zapoznanie ich z zasadami i wymogami egzaminów państwowych na poszczególne kategorie prawa jazdy, jak również uświadomienie zagrożeń mogących wystąpić w ruchu drogowym z pewnością będzie pomocne  na progu ich dorosłego życia.

            Z tego miejsca składamy serdeczne podziękowania Panu Kamilowi Kalinka dyrektorowi WORD za możliwość zwiedzania Ośrodka, a Panu Dawidowi Uzar za merytoryczne przedstawienie zagadnień.

 

https://pl-pl.facebook.com/pg/zsradomysl/photos/?ref=page_internal