Nasza Uczennica uczestniczyła w rajdzie rowerowym z okazji 100-lecia urodzin Jana Pawła II

Karolina Litwin, uczennica klasy III w Zespole Szkół w Radomyślu Wielkim wraz z księdzem katechetą, Antonim Królem i grupą młodzieży z Radomyśla Wielkiego, wzięła udział w rajdzie rowerowym zorganizowanym z okazji 100-lecia urodzin Jana Pawła II. Uczestnicy wyprawy odwiedzili Stary Sącz, gdzie znajduje się jedyny na świecie pozostawiony w tym samym miejscu papieski ołtarz. Na dwudniową wyprawę wybrało się 5 młodych osób z Radomyśla Wielkiego. Pokonali rowerowo 120 kilometrów.  Uczestnicy podkreślali, że dla nich jest to ważne przeżycie, aby być w miejscu, gdzie święty Jan Paweł II kanonizował świętą Kingę.

Gratulujemy pomysłu i wytrwałości. Mamy nadzieję, że w przyszłości będą podobne wyprawy i uda się zmobilizować większa liczbę uczestników z naszej szkoły.

https://tarnow.gosc.pl/gal/spis/6408476.Rajd-rowerowy-do-Starego-Sacza