NASZA UCZENNICA WŚRÓD NAJLEPSZYCH MATURZYSTÓW W POWIECIE MIELECKIM

Klaudia Kieraś, absolwentka klasy IV Technikum, znalazła się w gronie wyróżnionych najlepszych uczniów klas maturalnych w powiecie mieleckim. Tegoroczna 20 gala konkursu „Komputer dla najlepszego” odbyła się w Parku Sensorycznym przy ulicy Sękowskiego
w Mielcu. Wśród nominowanych do nagrody głównej znalazło się dziewięciu najzdolniejszych uczniów ze szkół średnich powiatu mieleckiego. Organizatorami konkursu są Starostwo Powiatowe w Mielcu oraz Kirchhoff Polska.

Uroczystość rozpoczął pan Andrzej Bryła, wicestarosta powiatu mieleckiego, który podkreślił wyjątkowy charakter spotkania w związku z panująca w kraju epidemią i reżimem sanitarnym. W swoim wystąpieniu pogratulował wszystkim nominowanym wysokich wyników w nauce, pasji i wytrwałości w dążeniu do założonych celów.

Nasza absolwentka, Klaudia, to uczennica, która z wielkim zaangażowaniem przez cały okres nauki włączała się w życie społeczności lokalnej, organizując imprezy i uroczystości szkole, wykazując się przy tym zdolnościami recytatorskimi i organizacyjnymi. Wielokrotnie brała udział w konkursach, olimpiadach, angażowała się w akcje charytatywne. Dbała o dobre imię szkoły oraz jej promocję w środowisku lokalnym. Dzięki wysokim wynikom w nauce oraz dobrej znajomości języków obcych wzięła udział w zagranicznych praktykach zawodowych w ramach programu Erazmus +.

Serdecznie gratulujemy Klaudii nominacji oraz życzymy jej spełnienia marzeń i realizacji założonych planów i marzeń w życiu osobistym i zawodowym.

Zapraszamy do obejrzenia filmu znajdującego się pod poniższym linkiem:

https://youtu.be/lTD_FwE4z1M