Halloween’owe wypieki

Mimo, iż mamy zdalne nauczanie to uczniowie Naszej szkoły nie przestają realizować swoich pasji. Takim świetnym przykładem jest uczennica klasy 1B profilu Cukiernik Karolina Kozioł, która wzięła udział w Ogólnopolskim Konkursie dla Młodych Cukierników, organizowany przez Akademię Mistrza Bake & Play. Zadanie konkursowe polegało na przygotowaniu słodkiego wypieku z okazji Halloween, zrobienie mu zdjęcia i umieszczeniu na stronie Akademii. Karolina przygotowała tort „Dyniuszka Willma”, który wykonany był           z biszkoptu kakaowego, przełożony masą z serka mascarpone i śmietanki oraz frużeliną malinową. Wierzch obłożony był pomarańczowym lukrem plastycznym.

Mimo, iż uczennicy nie udało się wygrać to i tak podziwiamy jej kunszt cukierniczy i zaangażowanie w tym trudnym czasie. Już dziś życzymy jej wielu sukcesów i determinacji w  realizacji swojej pasji.