„Wirtualny Festiwal Umiejętności Zawodowych”

Dzięki współpracy z Akademią Umiejętności Eurocash 09.11.2020 nasi handlowy mieli możliwość uczestnictwa w prestiżowym wydarzeniu – „Wirtualnym Festiwalu Umiejętności Zawodowych”. Podczas Festiwalu uczestnicy mogli w sposób interaktywny zobaczyć na czym polega praca w zawodzie sprzedawcy, logistyka, magazyniera oraz osoby prowadzącej własną działalność. Dowiedzieli się także, jak mogą rozwijać swoją ścieżkę kariery. Uczniowie brali udział w następujących webinarach:

• Ścieżka kariery w Grupie Eurocash: „od kasjera/magazyniera – do managera”

• Kształcenie zawodowe jako pierwszy krok do kariery zawodowej,

• Warsztat coachingowy: Zaplanuj swoją przyszłość: „od marzenia – do spełnienia”,

• Warsztat coachingowy: Czy warto próbować zmieniać świat wokół siebie?

Wirtualny Festiwal Umiejętności Zawodowych wspiera edukację młodzieży, pomaga im świadomie wybrać ścieżkę kariery, ale też prezentuje często nieznane strony pracy w handlu. Nasza szkoła uzyskała także dostęp do wirtualnej platformy edukacyjnej, która wzbogaci licznymi materiałami kształcenie zawodowe w naszej szkole.