Życzenia Świąteczne

„Bóg się rodzi, moc truchleje,

Pan niebiosów obnażony.

Ogień krzepnie, blask ciemnieje,

ma granice, nieskończony…”

 

Drodzy Nauczyciele, Pracownicy, Uczniowie, Rodzice

Niech magiczna noc Wigilijnego Wieczoru przyniesie zdrowie, spokój i radość. Niech każda chwila Świąt Bożego Narodzenia, które będziemy przeżywać w tym szczególnym czasie w gronie najbliższych, mija w cudowniej i serdecznej atmosferze i napełni Was wiarą, nadzieją i miłością. Narodzony maleńki Jezus niech przyniesie błogosławieństwo, poczucie bezpieczeństwa i nadzieję na lepsze jutro. Nie zapominajmy o wzajemnej życzliwości, dobroci i szacunku, a wspólnie spędzony czas niech stanie się okazją do wytchnienia od codziennego trudu i będzie okazją do refleksji.

Nowy Rok 2021 niech obdarzy wszystkich pomyślnością i szczęściem, przyniesie pogodę ducha oraz spełnienie wszystkich marzeń i realizację zamierzonych celów.

Życzę wszystkim, abyśmy na nowo mogli powrócić do świata, który wszyscy znamy i za którym tęsknimy.

Anna Brożyna,

Dyrektor Zespołu Szkół w Radomyślu Wielkim