WYNIKI QUIZU SPORTOWEGO

W quizie sportowym przeprowadzonym 8 marca 2021r. wzięło udział 32 uczniów. Większość wykazała się dużymi wiadomościami ze świata sportu i kultury fizycznej. Rywalizacja o podium była bardzo zacięta, ponieważ trzy osoby uzyskały taką samą ilość punktów. O pierwszym miejscu decydował czas przesłania odpowiedzi, a były to sekundy. Pierwsze miejsce zajęła Golec Gabriela z klasy I Technikum, na drugim miejscu uplasowała się Kużdżał Klaudia z klasy III Technikum, trzecie miejsce zajął Giermata Adrian z klasy II TP. Dziękujemy wszystkim uczniom za udział w quizie, a przede wszystkim gratulujemy zwycięzcom. Wszyscy, którzy wzięli udział w quizie otrzymają oceny za aktywność z wychowania fizycznego, natomiast dla uczniów na podium czekają nagrody, które otrzymają po powrocie do szkoły.