SUKCES NASZEJ UCZENNICY W WOJEWÓDZKIEJ OLIMPIADZIE

Uczennica klasy III technikum, Gabriela Wałęga, została laureatką Wojewódzkiego Finału Olimpiady wiedzy z zakresu BHP w rolnictwie indywidualnym. Organizatorem Konkursu jest Państwowa Inspekcja Pracy Okręgowy Inspektorat Pracy w Rzeszowie. Uczennica zajęła III miejsce, pokonując 300 uczniów z 14 szkół województwa podkarpackiego.

Uroczyste podsumowanie finału Olimpiady odbyło się w dniu 4 marca 2021 roku w formie wideokonferencji, ponieważ warunki epidemiologiczne nie pozwoliły na uroczyste wręczenie nagród w siedzibie Okręgowego Inspektoratu pracy w Rzeszowie. W spotkaniu uczestniczyli laureaci konkursu wraz z dyrektorami szkół i opiekunami przygotowującymi uczniów do konkursu. W uroczystości wzięli udział także przedstawiciele instytucji, które były współorganizatorami Olimpiady i sponsorami nagród.

Przedstawiciele współorganizatorów konkursu oraz fundatorów nagród złożyli uczestnikom gratulacje z osiągniętych wyników w ramach współzawodnictwa oraz nabytej wiedzy z zakresu bezpieczeństwa pracy, która mogli się wykazać, uczestnicząc w konkursie.

Jesteśmy dumni, że nasza szkoła znalazła się w gronie laureatów, co jest zasługą Gabrieli, która wykazała się dużą wiedzą tematyczną oraz determinacją w osiągnięciu wysokiego wyniku. Podziękowania należą się także opiekunom, p. Agnieszce Dragan i  p. Łukaszowi Krukowskiemu, nauczycielom  przedmiotów zawodowych, za przeprowadzenie szkolnych eliminacji konkursu i wkład pracy w przygotowanie uczennicy do Olimpiady.

Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy!