„Kolorowa Wielkanoc” – wyniki konkursu plastycznego

Nawiązując do zbliżającej Wielkanocy – najradośniejszych, najbardziej wiosennych i kwitnących świąt, Samorząd Uczniowski Zespołu Szkół w Radomyślu Wielkim zorganizował konkurs plastyczny na najpiękniejszą ozdobę wielkanocną – pisankę, kartkę lub stroik. Wyłonienie zwycięzców było bardzo trudne, więc jury zdecydowało się nagrodzić prace odznaczające się szczególną pomysłowością:

I miejsce: Filip Chłopek z I klasy Technikum

II miejsce: Oliwia Gibek z II klasy Technikum po Szkole Podstawowej

III miejsce: Oliwia Cichoń z I klasy Technikum III miejsce: Kamil Wąż z II klasy Technikum po Gimnazjum

Różnorodność materiałów i technik świadczyć mogą o ogromnej fantazji i pomysłowości młodych twórców. Dziękujemy wszystkim za wzięcie udziału w konkursie i podtrzymywanie naszych pięknych tradycji wielkanocnych!