Ogólnopolski konkurs matematyczny – TopMaths

Ogólnopolski konkurs matematyczny „TopMaths” adresowany jest do wszystkich sympatyków matematyki, którzy zechcą stawić czoła zadaniom, które odnoszą się do wspomnianej dziedziny nauki. Adresowany jest on do uczniów z terenu całej Polski, którzy znajdują się na każdym poziomie edukacji, jak również osoby dorosłe.

  1. Konkurs „TopMaths” zostanie przeprowadzony online w serwisie edukacyjnym labofii.net w dniu 29.04.2021 roku.
  2. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny i nie wymaga rejestracji w portalu. Zostanie on rozegrany w niniejszych kategoriach wiekowych: klasy 1-3, 4-6, 7-8, szkoła średnia/dorośli.
  3. Pytania, z jakimi mierzyć będą się uczestnicy zabawy odpowiadają najnowszej podstawie programowej. Zostały one opracowane przez nauczycieli matematyki, w związku z tym ich rozwiązywanie stanowić będzie doskonały trening dla uczniów klas 8 i maturalnych (przykładowo, w konkursie dla szkół średnich znajdą się pytania odnoszące się do zakresu materiału pojawiającego się na maturze podstawowej, jak również rozszerzonej).
  4. Szczegółowe informacje na temat konkursu „TopMaths” znajdują się pod adresem:https://www.labofii.net/topmaths

„TopMaths” to wspaniała zabawa matematyczna, umożliwiająca rywalizację z innymi. To także szansa, zweryfikowania swojej wiedzy z szerokiego zakresu związanego z „Królową Nauk”. Niniejszym zapraszamy do wspólnej zabawy i wzięcia udziału w tym bezprecedensowym wydarzeniu.

Zespół portalu Labofii.net