Od Serca dla Serca

„Serce to najpiękniejsze słowo świata, serce to najcudowniejszy w życiu skarb” tak śpiewał Krzysztof Krawczyk. Idąc tym tropem, grupa młodzieży z Naszej szkoły o profilu Cukiernik postanowiła podziękować od serca najcudowniejszym osobom na świecie w dniu ich święta – Dnia Mamy. Każdy z uczniów przygotował dla mamy jej ulubione ciasto, ciasteczko. I tak nie zabrakło kolorowych babeczek, francuskich ciasteczek, ciast przekładanych i tortu z sercem przygotowanego.

Przyjmijcie Kochane Mamy w dniu Waszego święta najserdeczniejsze życzenia radości, spełnienia marzeń oraz słodkości nie tylko w ten szczególny dzień.

W imieniu wszystkich uczniów kierujemy także słowa wdzięczności za Waszą troskę, cierpliwość, serdeczność i zaangażowanie włożone w nasze wychowanie.

Grupa Cukierników z Zespołu Szkół w Radomyślu Wielkim.