NARODOWY DZIEŃ SPORTU 2021

17 września w ramach Narodowego Dnia Sportu odbył się w Naszej szkole turniej piłki siatkowej oraz turniej tenisa stołowego. Narodowy Dzień Sportu to inicjatywa społeczna, której celem jest promowanie aktywności, zdrowego trybu życia, sportu i różnych dyscyplin sportowych. W turnieju siatkówki rywalizowało sześć klas w składach mieszanych. Najlepszą okazała się klasa 3TP, która w finale pokonała klasę 2T i tym samym obroniła tytuł wywalczony przed rokiem. W drużynie wystąpili: Skrzyniarz Joanna, Kużdżał Faustyna, Guła Maksymilian, Bigda Dominik, Smagacz Jan, Szęszoł Damian, Moskalczyk Mikołaj, Golba Jakub, Zieliński Filip, Subernat Gabriel, Janiec Patryk, Snuzik Kacper. Trzeba przyznać, że poziom gry w siatkówkę Naszych uczniów podnosi się z roku na rok i rywalizacja staje się coraz bardziej zacięta. W turnieju tenisa stołowego wzięło udział 16 chłopców. Do meczu finałowego awansowali Grzyb Hubert z klasy 1B i ubiegłoroczny zwycięzca Bartkowicz Szymon z klasy 2B. Ostatecznie aktualny mistrz musiał uznać wyższość pretendenta. Zawody przebiegły w zdrowej rywalizacji, nie ważny wynik liczy się udział  oraz propagowanie aktywności fizycznej.