Wyjazd na „Międzynarodowe Targi” do Kielc

Dnia 21 października br. grupa uczniów klas I, II, III  kształcących się w zawodach: Operator obrabiarek skrawających, Technik Informatyk, Technik Handlowiec uczestniczyła w odbywających się w Kielcach „Międzynarodowych Targach” z zakresu m.in. obróbki metali i obrabiarek, druku 3D, robotyki przemysłowej.

„Międzynarodowe Targi” w Kielcach  to  prezentacja najnowocześniejszych produktów i rozwiązań w ramach wyspecjalizowanych wydarzeń targowych, obejmujących zagadnienia związane z maszynami związanymi z obróbką metali, narzędziami oraz elektroniką, robotyką i technologią druku 3D. Targi były szansą do poszerzenia wiedzy związanej z nauczanymi zawodami. Uczniowie mieli okazję zapoznać się z najnowszymi  technologiami, z którymi będą pracować w niedalekiej przyszłości. Dla handlowców była to okazja do zapoznania się z organizacją targów, pracą przedstawiciela handlowego, wyglądem stanowiska wystawowego, materiałami promocyjnymi i reklamowymi. Na  targach mieliśmy okazję zobaczyć m. in. najnowsze modele obrabiarek, symulacje pracy robotów przemysłowych, wycinarki laserowe podczas pracy, drukarki 3D oraz wiele innych ciekawych nowinek technologicznych. Opiekę nad grupą sprawowali: p. Jerzy Nagaś, p. Tomasz Krukowski, p. Przemysław Tryba, p. Łukasz Krukowski.