Finał XXIII edycji „Olimpiady wiedzy o bezpieczeństwie i higienie pracy w rolnictwie indywidualnym”

W siedzibie Okręgowego Inspektoratu Pracy w Rzeszowie w dniu 27 października 2021 rodbyła się XXIII edycja Olimpiady wiedzy o bezpieczeństwie i higienie pracy w rolnictwie indywidualnym dla uczniów szkół ponadpodstawowych.

Organizatorami konkursu są Państwowa Inspekcja Pracy Okręgowy Inspektorat Pracy w Rzeszowie i Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego OR w Rzeszowie przy współudziale Wojewody Podkarpackiego, Podkarpackiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego, Podkarpackiej Izby Rolniczej, Podkarpackiego Centrum Hurtowego AGROHURT S.A., Krajowego Ośrodka Wsparcia OT w Rzeszowie i Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa OT w Rzeszowie.

Uczestnicy finału wojewódzkiego odpowiadali na pytania z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy w gospodarstwach indywidualnych i wybranych zagadnień związanych z działalnością Państwowej Inspekcji Pracy, Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego oraz instytucji działających na rzecz rolnictwa.

Naszą szkołę reprezentowała Aleksandra Ryś z klasy 3TG. Za udział i osiągnięty wynik Ola otrzymała cenne nagrody rzeczowe z rąk p. Anety Gronowicz, Zastępcy Okręgowego Inspektora Pracy i p. Jerzego Borcza Dyrektora Krajowego Ośrodka Wsparcia OT w Rzeszowie. Opiekunem był p. Łukasz Krukowski.

Gratulujemy Aleksandrze wysokiego wyniki i dziękujemy, że godnie reprezentowała nasza szkołę na wojewódzkim etapie konkursu.