NARODOWY DZIEŃ SPORTU W ZESPOLE SZKÓŁ W RADOMYŚLU WIELKIM 16.09.2022R.

Wydarzeniem sportowym, który zorganizowaliśmy w Naszej Szkole na początku roku szkolnego jest corocznie obchodzony Narodowy Dzień Sportu. To wydarzenie sportowe ma zasięg ogólnokrajowy i jego celem jest przeprowadzenie różnego rodzaju imprez sportowych skupiając jak największą liczbę uczestników. W Naszej Szkole w tym dniu tradycyjnie rozgrywamy międzyklasowy turniej piłki siatkowej, w którym wzięło udział 7 klas. Mecze rozegrane zostały systemem „każdy z każdym”, więc wszyscy mogli zagrać ze sobą co wpłynęło na atrakcyjność turnieju i zaciętą walkę o każdy punkt w secie. Jest takie powiedzenie w sporcie „nie ważny wynik, liczy się udział” i to było głównym mottem tej imprezy, dlatego gratulujemy wszystkim, którzy uczestniczyli w tym turnieju. Kolejność zajętych miejsc od pierwszego: 4TP, 3T, 2B, 2T, 4TG, 1T, 1B. W zwycięskiej drużynie 4TP wystąpili: Faustyna Kużdżał, Dominik Bigda, Maksymilian Guła, Damian Szęszoł, Jan Smagacz, Jakub Golba, Kacper Snuzik, Patryk Janiec, Filip Zieliński, Mikołaj Moskalczyk, Gabriel Subernat.