Wycieczka integracyjna

WYCIECZKA  INTEGRACYJNA

Zespołu Szkół w Radomyślu Wielkim

dn. 20.09.2017 r.

Trasa  wycieczki:

W jednodniowej wycieczce uczestniczyli uczniowie klasy I Technikum oraz I Branżowej st. I-go. Opiekunowie: ks. mgr Marcin Babiński, dyrektor mgr inż. Stanisław Pryga, mgr Stanisława Żmuda oraz mgr Zuzanna Szot. Całodniowy program wycieczki: Sanktuarium Matki Bożej Tuchowskiej (ruchoma Szopka Bożonarodzeniowa), Cieżkowice (tradycyjnie grób ks. Prałata Kazimierza Zająca – posprzątanie, złożenie wiązanki i zniczy, modlitwa i wspomnienie historii byłego proboszcza – uczciliśmy w ten sposób 23 rocznicę śmierci ks. Prałata), Sanktuarium Pana Jezusa Miłosiernego w Ciężkowicach, Skamieniałe Miasto (Rezerwat Przyrody), posiłek w Restauracji Spiżarnia, Tropie (Parafia św. Pustelników nad Dunajcem) i powrót do Radomyśla Wielkiego.

Pogoda w rejonie Ciężkowic cudownie dopisała, w bardzo miłej atmosferze uczniowie w pełni zrealizowali plan wycieczki. Mieliśmy udaną podróż dzięki perfekcji kierowcy w osobie pana Niedbały z Wadowic Górnych, któremu serdecznie dziękujemy za wspaniały wyjazd.

Wychowawca I Technikum