WYBORY DO WŁADZ SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

W dniu 28 września 2018 roku młodzież Zespołu Szkół w Radomyślu Wielkim weźmie udział w Wyborach do Władz Samorządu Uczniowskiego. Organizatorem akcji jest Centrum Edukacji Obywatelskiej. Wybory poprzedziła prowadzona w szkole kampania wyborcza, którą zorganizowali kandydaci. Lokal wyborczy będzie znajdował się na holu szkoły i będzie czynny
w godzinach 9.00 – 12.00.

Lista kandydatów do Samorządu Uczniowskiego:

Jakub Szpyrka – klasa I Technikum

Wiktor Pachoł – Klasa I Branżowa

Weronika Świątek – klasa II Branżowa

Klaudia Kieraś – klasa III Technikum

Norbert Ratusiński – Klasa III Technikum

Daria Ziobroń – III ZSZ

Łukasz Kujawski – III ZSZ

 

 

 

Celem programu jest zachęcenie młodych ludzi do  świadomego udziału w wyborach oraz włączenie się w życie publiczne kraju.  Uczestnictwo w młodzieżowych wyborach daje możliwość podjęcia pierwszej tak ważnej aktywności obywatelskiej. Samorząd Uczniowski wybrany w demokratycznych i powszechnych wyborach cieszy się rzeczywistym poparciem
i autorytetem.

Zapraszamy wszystkich do licznego udziału w wyborach!