Gala wręczenia nagród II Olimpiady Języka Angielskiego „Master of English”

26 kwietnia 2023 roku w Sali Królewskiej Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Mieczysława Karłowicza w Mielcu, odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród II Olimpiady Języka Angielskiego „Master of English”, organizowanej przez I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Konarskiego w Mielcu pod patronatem Starosty Powiatu Mieleckiego i Prezydenta Miasta Mielca.

Uroczystość wręczenia nagród uświetnił koncert uczniów I LO w Mielcu, Izabelli Samołyk (skrzypce) i Szymona Maziarza (fortepian) oraz wykład doktora Marka Paducha nt. „Język, umysł i kultura”.

Miło nam poinformować, że uczeń naszej szkoły Maciej Tyrpa z klasy 2T, otrzymał wyróżnienie. Dyplomy oraz nagrody wręczali: wicestarosta Powiatu Mieleckiego, pan Andrzej Bryła oraz zastępca Prezydenta Miasta Mielca, pani Adriana Miłoś oraz Dyrektor ILO im. Stanisława Konarskiego w Mielcu, pan Radosław Kluza.

Gratulujemy Maćkowi i życzymy dalszych sukcesów.