Zakończenie roku szkolnego 2022/2023

Zaledwie 10 miesięcy temu rozpoczynaliśmy nowy rok szkolny. A dzisiaj nadszedł dzień zakończenia i rozdania świadectw. Dla absolwentów z klasy III Szkoły Branżowej to niezwykły dzień, w którym kończą edukację w naszej szkole.
Wszystkim uczniom dziękujemy za wysiłek i trud włożony w zdobywanie wiedzy, za poznawanie i rozwijanie swoich zdolności i talentów, za każdy dobrze spędzony w szkole dzień. Gratulujemy wysokich wyników w nauce, zwycięstw w konkursach i zawodach sportowych. Mamy nadzieję, że dla każdego z Was był to rok, który przyniósł więcej dobrego niż złego, więcej blasków niż cieni.

Drogim Nauczycielom i Wychowawcom dziękujemy za cierpliwość i optymizm – to są dwie najważniejsze cechy, bez których praca z młodzieżą byłaby wręcz niemożliwa! Nie tylko uczycie i wyjaśniacie, ale także inspirujecie, dajecie przykład, motywujecie uczniów do pokonywania własnych słabości oraz codzienne zmagacie się z niełatwą nauczycielską rzeczywistością. I mimo tych trudów  i problemów, z uśmiechem, optymizmem podchodzicie do każdego wyzwania.

Drodzy Absolwenci, nie poprzestawajcie na ukończeniu szkoły branżowej – kontynuujcie naukę, rozwijajcie się, podążajcie za marzeniami. Życzymy Wam, abyście z wiarą szli przez życie. W każdym z was jest siła, odwaga i zdolności, które pozwalają odnosić sukcesy. Teraz wszystkie drzwi są dla Was otwarte – dobrze to wykorzystajcie!
ŻYCZYMY WSZYSTKIM UDANYCH WAKACJI, PIĘKNEJ POGODY, ODPOCZNIJCIE I PEŁNI ENERGII I NOWEGO ZAPAŁU DO PRACY I NAUKI WRÓCCIE ZA DWA MIESIĄCE!!!