Targi Edukacyjne

Udziałem w Tegorocznej edycji XIX Targów Edukacyjnych, które odbyły się 4 kwietnia 2024r., rozpoczęliśmy proces rekrutacji na nowy rok szkolny 2024/2025.

Wydarzenie zostało zorganizowane przez Stowarzyszenie na rzecz Rozwoju Zespołu Szkół Ekonomicznych im. bł. ks. Romana Sitki oraz Zespół Szkół Ekonomicznych w Mielcu i odbyło się w hali sportowej MOSiR. Szkoły ponadpodstawowe i instytucje związane z edukacją zaprezentowały swoją ofertę na nowy rok szkolny, proponując uczniom klas ósmych różne profile i kierunki kształcenia. To niepowtarzalna okazja dla młodzieży i rodziców, aby zdobyć cenne informacje na temat swojej przyszłości edukacyjnej.

Naszą szkołę podczas Targów reprezentowali uczniowie klasy IV Technikum: Oliwia Cichoń, Oliwia Mikuła, Bartek Kania, Konrad Kluk wraz z opiekunami, panią Stanisławą Żmudą i panem Przemysławem Trybą.

Dziękujemy organizatorom za zaproszenie, a wszystkim uczniom za odwiedzenie naszego stoiska, zainteresowanie i pytania dotyczące oferty edukacyjnej.