Wirtualny Festiwal Umiejętności Zawodowych

Wirtualny Festiwal Umiejętności Zawodowych jest wydarzeniem cyklicznym organizowanym od 2020 r. Jego celem jest zapoznanie uczniów ze specyfiką pracy w obszarach handlu oraz szeroko rozumianej logistyki. W tym roku odbył się on 06.05.2024r. pod hasłem Merchandising – cichy sprzedawca. Uczestniczyli w nim uczniowie kl. 1T oraz 2T (w zawodzie technik handlowiec) wraz z p. Dragan.

Przez przeszło 3 godziny nasi uczniowie zdobywali wiedzę z zakresu: merchandisingu producenta, merchandisingu handlowego oraz zastosowania planogramów w handlu detalicznym.

Poszczególne prelekcje prowadzili pracownicy Grupy Eurocash oraz trenerzy Akademii Umiejętności, posiadający bogate doświadczenie zawodowe w branży FMCG, dysponujący szeroką wiedzą fachową. Uczniowie aktywnie uczestniczyli w wydarzeniu poprzez narządzie Menti.com, gdzie wykonywali zadania i polecenia zadawane przez trenerów. Mieli również okazję zadawać pytania na czacie dotyczące specyfiki pracy w handlu i zasad merchandisingu.

Dziękujemy za udział w wydarzeniu.