SZKOLNY DZIEŃ SPORTU

Dnia 7 czerwca 2024r. odbył się w naszej szkole międzyklasowy turniej piłki nożnej „szóstek”, w którym udział wzięły 4 drużyny. W rywalizacji uczestniczyły klasy IT, IIT oraz klasa IIB i IIIB. Turniej przeprowadzony został na orliku w Radomyślu Wielkim w ramach Szkolnego Dnia Sportu, który wpisany jest w kalendarz imprez sportowych szkoły. Mecze rozegrano systemem „każdy z każdym”, dzięki czemu wszystkie drużyny mogły mierzyć się ze sobą. Turniej stał na wysokim poziomie, było dużo bramek i ciekawych akcji. Puchar za zajęcie pierwszego miejsca powędrował do klasy IIIB, drugie miejsce zajęła klasa IIB, na najniższym stopniu podium uplasowała się klasa IT, czwarte miejsce zajęła klasa IIT. W składzie zwycięskiej drużyny wystąpili: Zając Patryk, Siembab Oliwier, Dereń Sebastian, Czapiga Patryk, Liszka Kamil, Skaza Adrian, Szczurek Jakub. Gratulujemy wszystkim drużynom osiągniętych wyników oraz dziękujemy za dostarczenie sportowych wrażeń.