Zakończenie roku szkolnego 2023/2024

Zakończenie roku szkolnego 2023/2024 stało się faktem. Dla niektórych uczniów było to pierwsze zakończenie w naszej szkole, dla innych kolejne, a dla uczniów klasy III Szkoły Branżowej to ostatni apel w Zespole Szkół.
Szczególne podziękowania kierujemy do wszystkich Uczniów, laureatów konkursów i olimpiad, zdobywających najwyższe wyniki w nauce i zachowaniu, osiągających sukcesy sportowe. Dziękujemy za wszystkie inicjatywy i zaangażowanie Samorządu Szkolnego w działaniach promujących naszą szkołę. Gronu Pedagogicznemu oraz Pracownikom szkoły dziękujemy za trud, życzliwość, troskę, codzienny wysiłek wkładany w wychowanie młodzieży.
Absolwentom klasy III Szkoły Branżowej życzymy powodzenia w dorosłym życiu, spełniania marzeń i osiągania wyznaczonych celów.
Wszystkim życzymy udanych wakacji, pięknej pogody i odpoczynku. Pełni energii i nowego zapału do pracy i nauki wróćcie do szkoły za 2 miesiące. Do zobaczenia 2 września!