Uczniowie na targach EUROTOOL

Dnia 30 listopada br. grupa uczniów klas II i III Zasadniczej Szkoły Zawodowej, kształcących się w zawodzie: Operator obrabiarek skrawających brała udział w Międzynarodowych Targach Obrabiarek, Narzędzi i Urządzeń do obróbki Materiałów EUROTOOL w Krakowie. Uczniowie mieli okazję zobaczyć branżowe nowości, maszyny i urządzenia prezentowane przez czołowe firmy z Polski oraz zagranicy.

Międzynarodowe Targi Obrabiarek, Narzędzi i Urządzeń do Obróbki Materiałów EUROTOOL® są jednym z najważniejszych miejsc spotkań specjalistów z branży obróbki mechanicznej w Europie Środkowo-Wschodniej. Każdego roku wystawcy w stolicy Małopolski prezentują  długą listę branżowych nowości oraz bogaty program towarzyszący z udziałem branżowych ekspertów. Generuje to ogromne zainteresowanie tysięcy profesjonalistów – przedsiębiorców wykorzystujących technologie obróbki metali w procesach produkcyjnych.

 

Wizyta na targach była dla uczniów świetną lekcją otwierającą przed nimi możliwości poznania branży oraz poszerzenie wiedzy z nią związanej. Opiekę nad spawnym i bezpiecznym przebiegiem wycieczki sprawowali: Dariusz Wolak, Krzysztof Cichoń, Tomasz Krukowski.