Sukces naszej uczennicy w olimpiadzie wiedzy o BHP w rolnictwie

W dniu 29 listopada w Państwowej Inspekcji Pracy w Rzeszowie odbył sie wojewódzki finał„Olimpiady wiedzy z zakresu BHP w rolnictwie indywidualnym”, która została jak co roku zorganizowana przez Okręgowy Inspektorat Pracy w Rzeszowie we współpracy z Kasą Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego.

            Z dużą przyjemnością informujemy, że uczennica reprezentująca naszą szkołę  Katarzyna Gakan z klasy IV TH zdobyła trzecie miejsce. Podczas olimpiady musiała sobie poradzić z pytaniami testowymi , które dotyczyły zasad bezpieczeństwa i higieny pracy, zagrożeń w gospodarstwach rolnych, przepisów prawnych z bhp mających zastosowanie w rolnictwie , prawa pracy a także zakresu działań PIP oraz KRUS.

            Katarzyna otrzymała puchar, dyplom oraz dużo cennych nagród rzeczowych m. in. telefon komórkowy. Uczennicę do konkursu przygotowywała p. Agnieszka Dragan. Zwyciężczyni serdecznie gratulujemy, życzymy dalszych sukcesów.