Poloneza czas zacząć…, czyli Bal studniówkowy 2018

POLONEZA CZAS ZACZĄĆ…

20 stycznia młodzież klasy IV Technikum uczestniczyła w najważniejszej uroczystości szkolnej, jaką jest studniówka. Tegoroczny bal odbył się w lokalu „U Lisa” w Radomyślu Wielkim. Piękne suknie, makijaże i fryzury, niezwykle elegancko ubrani panowie – aż trudno było poznać, że to ciągle uczniowie klasy maturalnej. Bal rozpoczął dyrektor szkoły, pan Stanisław Pryga, który życzył uczniom wspaniałej zabawy, ale wspomniał też o rozsądku
i odpowiedzialności… Swoje wystąpienie zakończył słowami „Poloneza czas zacząć…”. Aby tradycji stało się zadość, młodzież w takt muzyki zatańczyła ten niezwykle poważny taniec. Potem już tylko pamiątkowe zdjęcia  i można było rozpocząć zabawę, która trwała do białego rana. Miła atmosfera i szampańskie nastroje dopisywały. To była naprawdę fantastyczna zabawa, która niestety przypomina, że koniec roku już coraz bliżej. Teraz trzeba poważnie pomyśleć o egzaminach i porządnie zabrać za naukę. W końcu – za 100 dni matura…