Eliminacje szkolne do Olimpiady BHP w Rolnictwie

Eliminacje szkolne do Olimpiady BHP w Rolnictwie

W dniu 13.11.2018 r. zostały przeprowadzone eliminacje szkolne do Olimpiady BHP w Rolnictwie organizowanej przez Okręgowy Inspektorat Pracy w Rzeszowie wraz z Wojewódzką Komisją ds. Bezpieczeństwa i Higieny Pracy w Rolnictwie. Szkolny etap konkursu miał na celu wyłonienie jednej osoby która będzie reprezentować naszą szkołą w etapie regionalnym który odbędzie się 23.11.2016r. w siedzibie Państwowej Inspekcji Pracy w Rzeszowie. Wyzwanie podjęło 10 uczniów klas. Test składał się z 25 pytań związanych z zagadnieniami związanymi z bezpieczeństwem pracy w rolnictwie. Najwyższy wynik uzyskał Dawid Chmiel (III T), i tym samym awansował do etapu regionalnego.

Gratulujemy i życzymy powodzenia w następnym etapie Olimpiady.