POŻEGNANIE ABSOLWENTÓW KLASY III SZKOŁY BRANŻOWEJ

„Nie uda nam się mieć wszystkiego na raz,
coś kończy się, żeby coś mogło trwać”

 

Dzisiejszy dzień był ostatnim dniem w naszej szkole dla uczniów klasy III Szkoły Branżowej.

Świadectwa ukończenia szkoły odebrali z rąk wychowawczyni, pani Pauliny Czepiel. Niełatwe są pożegnania, zwłaszcza w tak trudnych okolicznościach. Wierzymy, że czas spędzony w naszej szkole był dla Was doskonałym wstępem do dorosłości i nauczył Was pokonywania przeszkód. Dziękujemy za Wasza obecność, naukę i pracę na rzecz środowiska szkolnego.

Przed Wami ważne egzaminy zawodowe, które będą sprawdzianem Waszej wiedzy i zdobytych umiejętności. Trzymamy kciuki i życzymy, aby wyniki będą powodem do dumy i zadowolenia. Przyjmijcie także życzenia powodzenia w dorosłym życiu, ciekawej pracy, spełnienia marzeń i wyznaczonych celów.

Z tej okazji koleżanki i koledzy z młodszych klas pod opieką p. Małgorzaty Frask przygotowali film dla absolwentów  dostępny pod poniższym linkiem:

https://drive.google.com/file/d/1vVfPtf3FnsftgIuDEYPcnjAzSmObOgT8/view?fbclid=IwAR3rvn0keZcbmpOgw1Z8AeprEGDc3FFqVrRaWWjgpx1nSbqh-J7z0dfs4zI

Składamy serdeczne podziękowania Waszym rodzicom za współpracę i życzliwość.

SPOŁECZNOŚĆ ZESPOŁU SZKÓŁ W RADOMYŚLU WIELKIM