ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2019/2020

Rok szkolny 2019/2020 zakończył się w piątek, 26 czerwca, ale szkoły nie mogły zorganizować tego dnia tradycyjnego zakończenia roku szkolnego i uroczystego wręczania świadectw i nagród. Ma to związek z panującą w kraju epidemią i zaleceniami służb sanitarnych.

Drugi semestr upłynął uczniom i nauczycielom pod hasłem zdalnego nauczania. Były to z pewnością nowe wyzwania i doświadczenia dla wszystkich. Nie brakło momentów trudnych, które wynikały z konieczności dostosowania się do nietypowych warunków i nowej sytuacji. Niemniej jednak dobrnęliśmy szczęśliwie do wakacji.

W naszej szkole Msza Święta na zakończenie roku szkolnego odbyła się w czwartek, 25 czerwca, odprawił ją ksiądz Antoni Król.

Dzisiaj uczniowie szkoły odebrali świadectwa. Spotkali się z wychowawcą w małych grupach, z zachowaniem środków ostrożności, aby zadbać o bezpieczeństwo swoje i kolegów.

Wielu spośród naszych uczniów wytrwale pracowało przez ostatnie miesiące, dzięki czemu otrzymali wysokie wyniki na świadectwie.

Na promocję z wyróżnieniem, tzw. „świadectwo z czerwonym paskiem” zasłużyli:

Klaudia Kużdżał,

Gabriela Wałęga,

Monika Żytniak

Adrian Irla

Karolina Mikus

Joanna Eliza Skrzyniarz

Patryk Wiercioch

Serdecznie gratulujemy wyróżnionym uczniom, dziękując za ich systematyczną pracę w ciągu całego roku szkolnego.

Wszystkim uczniom i nauczycielom życzymy udanego odpoczynku, a po wakacjach powrotu do szkoły w tradycyjnej formie. Do zobaczenia za 2 miesiące!