Drodzy Nauczyciele, Pracownicy szkoły, Rodzice, Uczniowie, Przyjaciele!

Wielkanoc to najstarsze i najważniejsze święto chrześcijańskie, będące pamiątką męki, śmierci i Zmartwychwstania Jezusa Chrystusa. Święty Jan Paweł II powiedział: „Noc Wielkanocna jest nocą nadzwyczajną, kiedy moc zmartwychwstałego Chrystusa pokonuje ostatecznie siły ciemności i śmierci, zapala w sercach wierzących nadzieje i radość”.

Z okazji Świąt Wielkanocnych życzę Państwu, aby Zmartwychwstanie Pańskie, które niesie odrodzenie duchowe, napełniło Was spokojem, wiarą i miłością, dało siłę do pokonywania wszelkich trudności i nadzieje, by z ufnością patrzeć w przyszłość.

W tym świątecznym czasie niech nie zabraknie zdrowia, wzajemnej życzliwości i rodzinnego ciepła, a chwile spędzone w gronie najbliższych dodają otuchy i wiary w lepsze jutro.

W tym świątecznym czasie życzę wszystkim Wesołego Alleluja!

Anna Brożyna

Dyrektor Zespołu Szkół w Radomyślu Wielkim