,,Eksperci dla ekspertów na całym świecie” to hasło przyświecające producentom sprzętu

Młodymi ekspertami sprzętu fryzjerskiego mogą być Uczennice Szkoły Branżowej – Fryzjer z ZS w Radomyślu Wielkim, które w miesiącu październiku uczestniczyły w wycieczce do Dębicy i w profesjonalnym technicznym szkoleniu przeprowadzonym przez Kierownictwo Hurtowni Fryzjersko-Kosmetycznej HAARHAUS . Rodzaje sprzętu fryzjerskiego ich odpowiednie zastosowanie, eksploatacja i konserwacja oraz ciekawy film przedstawiający proces produkcji nożyczek fryzjerskich to główne atrakcje szkolenia fryzjerskiego. Aktywność młodzieży doceniana była drobnymi upominkami, co  budowało miłą atmosferę szkolenia. Uczennice fryzjerstwa ZS z Radomyśla Wielkiego zyskały cenne wskazówki dotyczące zakupu i organizacji własnego sprzętu zabiegowego, pod kątem ergonomii i fizjologii pracy. Kierownictwu Firmy HAARHAUS dziękujemy za przekazaną techniczną wiedzę i super szkolenie. Młodzieży gratulujemy możliwości uczestniczenia w udanej wycieczce dydaktycznej.