ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI W ZESPOLE SZKÓŁ W RADOMYŚLU WIELKIM

Obchody Narodowego Święta Niepodległości w naszej szkole rozpoczęliśmy 10 listopada wspólnym odśpiewaniem. Mazurka Dąbrowskiego w ramach akcji „Niepodległa do Hymnu”. Następnie uczniowie wysłuchali montażu słowno- muzycznego przygotowanego przez uczniów klasy 4 TG i 3 T wraz z opiekunami p. Moniką Szocik i p. Małgorzatą Cymbor-Frask.

W Święto Niepodległości 11 listopada bardzo liczna, 29 osobowa reprezentacja Zespołu Szkół wraz z panią Dyrektor Anną Brożyna wzięła udział w V Radomyskim Teście Wiedzy Historycznej „POLSKA NIEPODLEGŁA”. Uczniowie spisali się na medal 4 miejsce czyli tuż za podium zajął Kamil Dubiel, 5 był Michał Tabor. Wyróżnienie za bardzo dobry wynik otrzymali: Baran Tomasz, Derlęga Filip, Kilian Jakub, Irla Adrian, Jołda Bartłomiej, Mieszkalski Seweryn, Szpakowki Eryk. Gratulujemy wszystkim naszym uczniom wiedzy i odwagi i dziękujemy za tak liczne i godne reprezentowanie naszej szkoły.