Narodowy Dzień Sportu – wrzesień 2023

Dnia 15 września 2023r. odbył się w naszej szkole międzyklasowy turniej piłki nożnej „szóstek”, w którym udział wzięło 5 drużyn. W rywalizacji uczestniczyły klasy IT, IVT, VTP, oraz klasa IB i IIB. Turniej przeprowadzony został na orliku w Radomyślu Wielkim w ramach Narodowego Dnia Sportu, który wpisany jest w kalendarz imprez sportowych szkoły. Po rozstrzygnięciach grupowych do finału awansowały klasa VTP i klasa IIB. Wszystkie mecze eliminacyjne oraz finał były bardzo zacięte i emocjonujące. Poziom gry był bardzo wysoki, a uczniowie stworzyli naprawdę ciekawe widowisko. Turniej wygrała klasa VTP, ale trzeba przyznać, że nie miała łatwej drogi do tego zwycięstwa. W jej składzie wystąpili: Bigda Dominik, Smagacz Jan, Szęszoł Damian, Golba Jakub, Moskalczyk Mikołaj, Guła Maksymilian, Snuzik Kacper, Subernat Gabriel, Zieliński Filip, Giermata Adrian. Drugie miejsce zajęła klasa IIB, natomiast na trzecim stopniu podium uplasowali się chłopcy z klasy IT. Gratulujemy zwycięzcom i zachęcamy do udziału w następnych turniejach.