Radomyski Test Wiedzy Historycznej „Polska Niepodległa”

Po raz szósty z okazji Święta Niepodległości Urząd Miasta i Gminy w Radomyślu Wielkim zorganizował zmagania dotyczące naszej historii z czasów rodzącej się niepodległości Rzeczpospolitej. W Święto Niepodległości 11 listopada bardzo liczna, 25 osobowa reprezentacja Zespołu Szkół wraz z panią Dyrektor Anną Brożyna wzięła udział w VI Radomyskim Teście Wiedzy Historycznej „POLSKA NIEPODLEGŁA”. Uczniowie spisali się na medal 3 miejsce na podium ex aequo w kategorii szkoły ponadpodstawowe zajęli Krystian Dubiel oraz Dominik Brożyna. Natomiast nagrody pocieszenia za bardzo dobry wynik otrzymali: Oliwia Gibek, Joanna Eliza Skrzyniarz, Eliza Idzik, Jakub Kilian, Gabriel Szocik, Mateusz Brodziak, Nikodem Jabłoński. Uczniów przygotowała pani Monika Szocik. Gratulujemy wszystkim naszym uczniom wiedzy i odwagii dziękujemy za tak liczne i godne reprezentowanie naszej szkoły.