Bożonarodzeniowa akcja charytatywna „Paczuszka dla maluszka”

Od 04.12.2023 do 05.01.2024 w Zespole Szkół w Radomyślu Wielkim trwała bożonarodzeniowa akcja charytatywna „Paczuszka dla maluszka” organizowana przez Fundację Małych Stópek. Zebrane dary zostały przekazane 06.01.2024 roku do Ośrodka Interwencji Kryzysowej w Górnie oraz do Domu dla matek z małoletnimi dziećmi i kobiet w ciąży w Górnie. Celem akcji było przede wszystkim zebranie potrzebnych rzeczy w tym środków ochrony osobistej, środków higienicznych dla mam i dzieci, chemii gospodarczej. W akcję włączył się także Dzienny Dom Pomocy w Radomyślu Wielkim. „W pojedynkę możemy zrobić tak mało; razem możemy zrobić tak wiele” Helen Keller.

Wszystkim ofiarodawcom serdecznie dziękujemy za hojność i okazanie wielkiego serca. I pamiętajmy, że lepsze czasy nie nadejdą, póki my nie staniemy się lepsi.