ROZGRYWKI PIŁKARSKIE

          Dnia 7 i 8 czerwca na obiektach Gryf Mielec odbyły się zawody piłki nożnej dziewcząt i chłopców. W zawodach mogły brać udział tylko klasy pierwsze i drugie, co było utrudnieniem przy skompletowaniu drużyn. W zeszłym roku dziewczęta zajęły wysokie drugie miejsce, więc poprzeczka była wysoko postawiona. Przy bardzo upalnej pogodzie i zaciętej rywalizacji Nasze Dziewczęta powtórzyły sukces z  zeszłego roku i obroniły drugie miejsce. Trochę mniej szczęścia mieli Nasi Chłopcy, którzy uplasowali się na piątym miejscu, ale w przyszłym roku bardziej doświadczeni postarają się o lepszą lokatę. Naszą szkołę reprezentowali: Dziewczęta – Kieraś Klaudia, Litwin Karolina, Lasota Klaudia, Dudek Weronika, Ziobroń Daria, Mazur Martyna, Madura Marcelina, Bartkowicz Iwona, Giża Katarzyna, Dereń Aleksandra, Chłopcy – Ryczek Mateusz, Chmiel Dawid, Masłyk Wojciech, Szydło Konrad, Chrząstowski Wojciech, Parkosz Maciej, Ogorzelec Kamil, Kujawski Łukasz, Bawoł Patryk. Funkcję opiekuna i trenera sprawował Dariusz Wolak.