Szkolny konkurs z zakresu wiedzy o bezpieczeństwie i higienie pracy w rolnictwie

W dniu 25.10.2023 roku w szkole został zorganizowany szkolny konkurs z zakresu wiedzy o bezpieczeństwie i higienie pracy w rolnictwie. Konkurs cieszył się sporym zainteresowaniem wśród młodzieży i wzięło w nim udział 17 uczniów naszej szkoły. Uczniowie mieli za zadanie wypełnić test, składający się z pytań jednokrotnego wyboru oraz rozwiązać zadanie otwarte. Najlepszy wynik, spośród biorących udział, uzyskała uczennica klasy 4T Gabriela Golec, drugie miejsce zajęła uczennica klasy 5TP Faustyna Kużdżał, a trzecie miejsce z taką samą liczbą zdobytych punktów zajęli Oliwia Mikuła z klasy 4T i Jakub Kilian z klasy 5TP. Uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody rzeczowe. Wszystkim dziękujemy za udział a zwycięzcom gratulujemy!